FORUMTURKİYE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUMTURKİYE

Türkiyenin en eğlenceli ve bilgili portalına hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bakugan Kuralları.

3 posters
YazarMesaj
Berkay
Moderatör
Moderatör

Başarı Puanı : 4371
Teşekkür edilme : 47
İş/Hobiler : Futbol

Cüzdan
Altın Altın: 1

Bakugan Kuralları. Empty
MesajKonu: Bakugan Kuralları.   Bakugan Kuralları. EmptyCuma Nis. 23, 2010 12:55 am

ADIM 1

Bakugan oynamak için iki kişi gerekmektedir. Bakugan’da oyuna her zaman yaşça en küçük olan taraf başlar.

ADIM 2

Her oyuncu oyuna en az 3, en fazla 6 kartla başlayabilir. Oyun iki farklı şekilde oynanabilmektedir. Küçük oyunda her oyuncuda her renkten birer tane Ana kart, Yetenek kartı, önceden belirlendiyse bir tane bakugan tuzağı ve üç farklı çeşitte bakugan bulunmalıdır. Büyük oyunda 6 Ana kart, 6 yetenek kartı, 2 Bakugan tuzağı ve 6 farklı Bakugan bulunmalıdır.

ADIM 3

Her oyuncu kendinden 2 kart uzakta olacak şekilde rakibinin tarafına Ana kartını yüz üstü koyar. Kartlar bir savaş olana dek açılmazlar.

ADIM 4

Oyun alanına koyulmuş kartlar birbirlerine temas etmelidir ve ilk elden bir yetenek kartı oynayamazsınız.

ADIM 5

Amacınız Bakugan’ınızı Ana kartlara yuvarlamaktır, bir Ana kartta Bakugan’ınız varken rakip Bakugan aynı karta yerleşirse Savaş başlar. Eğer bir Ana kart üstüne iki tane kendinize ait Bakugan yerleştirirseniz ve oyun alanında başka Ana kart yoksa direkt olarak o kartı kazanırsınız. Eğer başka bir Ana kart varsa ve boşsa o zaman Bakugan’ınızı bu karta yerleştirmeniz gerekir, bu kartta düşman Bakugan varsa Savaş başlar! Eğer Bakugan’ınız rakip Bakugan’ı kartın üstünden devirmeyi başarabilirse otomatik olarak o eli ve Ana kartı kazanırsınız.

ADIM 6

Savaşın galibini belirlemek için G-Power’a bakınız. G-Power Bakugan’ınızın üstünde yazmaktadır. Bakugan’ların savaştığı kartı çevirin ve basitçe Bakugan’ın özelliğine göre kartın üstünde bulunan G-Power puan artırımını Bakugan’ınızın G-Power puanıyla toplayın. En çok G-Power’ı olan rakibinin Bakugan’ını ve asıl ihtiyacı olan Ana kartı kazanır

ADIM 7

Oyunu kazanmak için tek yapmanız gereken başlangıçta seçtiğiniz oyun moduna göre 3 veya 6 Ana kartı ilk kazanan olmak.

Öneriler ve Uyarılar;

Eğer elinizde Bakugan kalmadıysa o eli pas geçmek zorunda değilsiniz. Kullanılmış hanenizden Bakugan alıp onunla oyuna devam edebilirsiniz.
Beraberlik halinde Ana karta ilk yerleşen Bakugan oyunu kazanmış sayılır.
http://www.good16.10tl.net
I Dont Love You Life
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
I Dont Love You Life

Başarı Puanı : 280
Teşekkür edilme : 26

Cüzdan
Altın Altın: 0

Bakugan Kuralları. Empty
MesajKonu: Geri: Bakugan Kuralları.   Bakugan Kuralları. EmptyCuma Nis. 23, 2010 1:26 am

Yaşım 10 Benimde.
atahx
Forumu Kuran Kişi
Forumu Kuran Kişi
atahx

Başarı Puanı : 2719
Teşekkür edilme : 120
İş/Hobiler : internet

Cüzdan
Altın Altın: 91222

Bakugan Kuralları. Empty
MesajKonu: konu kilit   Bakugan Kuralları. EmptyÇarş. Mayıs 19, 2010 8:44 pm

Konu 5 ay hizmete sunulamadığı nedeniyle kilittir.
http://www.good16.10tl.net

Bakugan Kuralları.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oyun Kodları
» Bakugan Karakterler.
» Futbol Kuralları
» Satranç Kuralları